Zyra Përmbarimore Tiranë - Sheshi "Mustafa Qemal Ataturk"
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor – Pjetër Caka
  • Përmbarues Gjyqësor – Evisa Tole
  • Përmbarues Gjyqësor – Alban Gusho
  • Përmbarues Gjyqësor – Enea Dyrmishi
  • Përmbarues Gjyqësor – Juxhin Llanaj
  • Përmbarues Gjyqësor – Majlinda Vasili
  • Përmbarues Gjyqësor – Endri Jorgji
  • Përmbarues Gjyqësor – Laureta Kusi
  • Përmbarues Gjyqësor – Etleva Zeqiraj
  • Përmbarues Gjyqësor – Dorina Saja
  • Përmbarues Gjyqësor – Ardit Firaj
  • Përmbarues Gjyqësor – Ermir Ndreu
  • Përmbarues Gjyqësor – Kreshnik Asllani
  • Përmbarues Gjyqësor – Franko Tomini
  • Përmbarues Gjyqësor – Irida Boci
  • Përmbarues Gjyqësor – Anxhela Doleqi
  • Përmbarues Gjyqësor – Albert Fejzo
  • Përmbarues Gjyqësor – Geraldo Durdaj
  • Përmbarues Gjyqësor – Klesta Shehi
  • Përmbarues Gjyqësor – Fatjon Shabani

Kontakt: pjeter.caka@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Berat - Lagjja "10 Korriku"
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor - Ilir Çipi
  • Përmbarues Gjyqësor - Armando Cjapi
  • Përmbarues Gjyqësor - Julian Plaka

Kontakt: ilir.cipi@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Dibër - Lagjja "Nazmi Rushiti"
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor - Edmond Shehu
  • Përmbarues Gjyqësor - Anisa Losha

Kontakt: edmond.shehu@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Durrës - Rruga Tregtare, pranë Portit Detar
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor - Ariana Lito
  • Përmbarues Gjyqësor - Florjan Keçi
  • Përmbarues Gjyqësor - Marsel Himallari
  • Përmbarues Gjyqësor - Iva Kujofsa
  • Përmbarues Gjyqësor - Durim Balla

Kontakt: ariana.lito@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Elbasan - Pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor - Merita Tirana
  • Përmbarues Gjyqësor - Alven Hysi
  • Përmbarues Gjyqësor - Albert Sani
  • Përmbarues Gjyqësor - Arben Xhina
  • Përmbarues Gjyqësor - Granit Guxho

Kontakt: merita.tirana@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Fier - Lagja "29 Nëntori"
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor - Julian Hoxhaj
  • Përmbarues Gjyqësor - Lorena Xhymerti
  • Përmbarues Gjyqësor - Matilda Kongjini

Kontakt: julian.hoxhaj@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Gjirokastër - Lagjja "18 Shtatori"
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor - Klodjan Micka
  • Përmbarues Gjyqësor - Brezina Balili/li>

Kontakt: klodjan.micka@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Kavajë - Ish Banka Bujqësore
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor - Igli Merhori
  • Përmbarues Gjyqësor - Gerd Llanaj

Kontakt: igli.merhori@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Korçë - Bulevardi Republika, Shtëpia e Ushtarakëve
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor - Olta Shkëmbi
  • Përmbarues Gjyqësor - Enkeleda Kote
  • Përmbarues Gjyqësor - Haxhiliano Tabaku
  • Përmbarues Gjyqësor - Brunilda Sako

Kontakt: olta.shkembi@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Krujë - Lagjja Nr.1, pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Krujë
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor - Pal Zogu

Kontakt: pal.zogu@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Kukës - Sheshi Skënderbe, Lagjja 15
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor - Sulejman Elezi
  • Përmbarues Gjyqësor - Satbere Shahu

Kontakt: sulejman.elezi@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Kurbin - Lagjja Nr. 4 Laç
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor - Mikeda Cenaj
  • Përmbarues Gjyqësor - Rovena Prenga

Kontakt: mikeda.cenaj@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Lezhë - Pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Lezhë
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor – Liza Çuni
  • Përmbarues Gjyqësor – Stela Gjergji
  • Përmbarues Gjyqësor – Andrin Vuksanaj

Kontakt: liza.cuni@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Lushnje - Lagjja Çlirimi
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor – Luiza Gjergjova
  • Përmbarues Gjyqësor – Brikena Luto
  • Përmbarues Gjyqësor – Mirel Gjolena

Kontakt: luiza.gjergjova@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Mat - Sheshi Ahmet Zogu", Burrel
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor – Dritan Nika

Kontakt: dritan.nika@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Pogradec - Rruga "Andon Xoxe", Lagjja Nr. 3
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor – Athinela Lybesha
  • Përmbarues Gjyqësor – Klevis Cake

Kontakt: athinela.lybesha@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Pukë - Pranë gjykatës së Rrethit Gjyqësor
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor – Besnik Shima

Kontakt: besnik.shima@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Sarandë - Rruga "Lefter Tale"
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor – Asaf Stroka
  • Përmbarues Gjyqësor – Eina Porro

Kontakt: asaf.stroka@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Shkodër - Rruga Don Bosko, pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor – Enderson Memçaj
  • Përmbarues Gjyqësor – Taulant Muaj
  • Përmbarues Gjyqësor – Marije Fermosi
  • Përmbarues Gjyqësor – Xhejsi Seknaj

Kontakt: enderson.memcaj@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Tropojë - Lagjja Partizani, pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor – Eduard Mrishaj

Kontakt: eduard.mrishaj@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Vlorë - Lagjja Isa Boletini, rruga Sadik
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor – Fitim Koçiaj
  • Përmbarues Gjyqësor – Lindita Shaliani
  • Përmbarues Gjyqësor – Juljan Hasho
  • Përmbarues Gjyqësor – Denada Habili
  • Përmbarues Gjyqësor – Krenar Kapllani

Kontakt: fitim.kociaj@dpp.gov.al

Zyra Përmbarimore Përmet
  • Kryetar/Përmbarues Gjyqësor – Platon Zoto

Kontakt: platon.zotaj@dpp.gov.al